Nasze zajęcia

Joga wg Iyengara

Metodę charakteryzuje dążenie do precyzyjnego ustawienia ciała z wykorzystaniem pomocy (klocki, koce, wałki, paski czy krzesła)

 

Kundalini Joga

Tak jak wszystkie rzeki kończą w oceanie, tak wszelka joga na koniec dochodzi do podnoszenia kundalini. Czym jest ta kundalini? Jest twórczym potencjałem istoty ludzkiej.

Joga Powięziowa

Joga powięziowa to praktyka skoncentrowana na odczuwaniu, wzmacnianiu zdolności odczuwania, rozumienia tego, co czujemy i podążania za wskazówkami płynącymi z ciała

Ashtanga Joga

Jest to dynamiczna odmiana jogi. Jej ożywcze właściwości bazowane są na związku techniki oddechu z ruchem.

Joga Nidra

Jogiczny sen, praktyka świadomego śnienia, medytacja.  Tak w skrócie opisuje się tę praktykę. Korzyści jakie przynosi: aktywizuje mózg, wpływa na poprawę snu głębokiego, głęboko relaksuje, leczy na poziomie psycho-somatycznym.

TRE Poznań -Katarzyna Peka

TRE® (Tension Releasing Exercises)

TRE® to opracowana przez dr David’a Berceli’ego metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i napięcia.

Koncerty relaksacyjne mis i gongów

Czas relaksu wypełniony wibracjami mis kryształowych i tybetańskich, gongów oraz innych instrumentów naturalnyc, który możecie podarować swojej duszy i ciału.

Kundalini Yoga in English

If you are ready for a change in your life, willing to understand who you really are, then look no further, Kundalini Yoga is for you.

SESJE INDYWIDUALNE

Zapraszamy na sesje indywidualne zajęć jogi, TRE oraz na masaże dźwiękiem

TRE poznań

TRE® - sesje indywidualne

TRE® (Trauma and Tension Releasing Exercises) to metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i napięcia.

Indywidualne zajęcia jogi

Zapraszamy na zajęcia jogi jeden na jeden z naszymi nauczycielami by wzmocnić i pogłębić swoją praktykę.

masaż misami dźwiękowymi

Masaż dźwiękiem

Dźwięki mis prowadzą do głębokiego odprężenia całego organizmu. Relaks w dzisiejszych czasach jest nam niezmiernie potrzebny by przywracać organizmowi równowagę, w której uruchamiają się procesy regeneracji.