Nasz zespół

Joga Katarzyna Peka - wspomnienie z wyjazdu do Smołdzina_Moment
Play Video about Joga Katarzyna Peka - wspomnienie z wyjazdu do Smołdzina_Moment

Wspierająca Społeczność

Tworzymy przyjazną przestrzeń, w której spotykasz się z samym sobą i z drugim człowiekiem nie tylko na macie. Twój osobisty rozwój poszerzasz, uznając i akceptując różnorodność potrzeb i poglądów innych osób, jednocześnie zachowując granice swojej indywidualności.

Profesjonalna Kadra

Integer vehicula mauris libero, at molestie eros imperdiet sit amet. Suspendisse mattis ante sit amet ante blandit, in sodales enim auctor.
Joga Poznań, TRE Katarzyna Peka

Joga wg Iyengara, Joga Powięziowa, TRE

Kundalini Joga, Joga Nidra,
Joga wg Iyengara

Terapia dźwiękiem, koncerty relaksacyjne, masaż misami

Joga łagodna

Kundalini Joga

Ashtanga Joga

Hatha Joga

Joga wg Iyengara

Hatha Joga

Vinyasa Joga

Vinyasa Joga

Joga Pozwięziowa

Opinie o nas

Tak w komentarzach piszą o nas i o swoich doświadczeniach ci  którzy poznali przestrzeń Sankalpa Yoga i Dźwięk

Do Sankalpy trafiłam, wędrując śladem Kasi, Darka i Cecylii, na których zajęcia chodziłam już wcześniej i z którymi często wyjeżdżałam także na dłuższe warsztaty. Co mnie tu zatrzymuje? Niewątpliwie ważna jest różnorodność profesjonalnie prowadzonych zajęć przez nauczycieli z długoletnim doświadczeniem oraz nieustannie podnoszących swoje umiejętności. Czuję się bezpiecznie, ufam im jako nauczycielom jogi, co jest dla mnie bardzo ważne. Wartość dodaną tworzy niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, bardzo otwarta na ludzi przybywających tu z różnych środowisk, każdy ze swoim niepowtarzalnym doświadczeniem życiowym. Myślę, że to właśnie ta atmosfera azylu, w którym można poczuć spokój i harmonię, łączność ze sobą i innymi, powoduje, że wraca się tu po więcej.

Paulina Juszczak

Sankalpa to nie tylko poddasze pozytywnych wibracji. To miejsce pełne pięknych ludzi. Kasia-rzetelnie i jak nikt inny potrafi zadbać o sprawność ciała.  Dzięki niej mimo wcześniejszych problemów z szyją stanęłam na głowie! Darek dodaje duchowości. Uwielbiam podróże w głąb świadomości w trakcie jogicznego śnienia (Joga Nidra). Cecylia potrafi zaczarować dźwiękiem.  Jej koncerty z użyciem gongów i mis tybetańskich przenoszą mnie do wyższych stanów świadomości.Dziękuję, że jesteście!!!

Sciskam Was wszystkich!

Marzanna Tomicka

Do Sankalpy przyjeżdżam po relaks i wyciszenie. Atmosfera spokoju i przyjaźni, która jest tu wszechobecna, pozwala mi zadbać o równowagę ciała, umysłu i duszy. Jest to miejsce, z którego wychodzi się z poczuciem uzdrowienia i dobrostanu.

Serdecznie polecam.

Karolina Weiss