Joga Powięziowa

Joga Powięziowa

Joga powięziowa to praktyka skoncentrowana na odczuwaniu, wzmacnianiu zdolności odczuwania, rozumienia tego, co czujemy i podążania za wskazówkami płynącymi z ciała. Ukierunkowana jest na bezwysiłkowe bycie w ciele i rozwijanie uważności, na pełniejsze doświadczanie siebie i tworzenie przestrzeni, na spontaniczną celebrację życia.

Na zajęciach jogi powięziowej wracamy do naturalnych ruchów oraz poszukiwania nowych rozwiązań ruchowych dla wyzbycia się ograniczających nas schematów. Ta praktyka może być zupełnie niezależną praktyką, ale jest też doskonałym uzupełnieniem innych metod jogi i systemów pracy z ciałem. Powięź to sieć okalająca całe ciało. Jest nieprzerwaną, trójwymiarową siecią tkanek, która rozciąga się od stóp do głowy, od przodu do tyłu, od zewnątrz do wewnątrz. Jest zarazem osnową i wsparciem dla mięśni, organów i kości. Wpływa na kształt i funkcje ciała. Silnie unerwiona stanowi nieprzerwany system, który przenika całe ciało.

Joga Powięziowa Poznań Katarzyna Peka

Opinie uczestników zajęć​

Opinie osób biorących udział w zajęciach jogi powięziowej.

Jedyna takie zajęcia Jogi powięziowej w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy

Natalia Drewniak

Polecam z całego serca ❤ Jedni z najlepszych nauczycieli w Poznaniu, cudowna przestrzeń oraz przyjazna atmosfera. Najpiękniejsze wspomnienia mam z Wakacji z joga i dźwiękiem organizowanych przez Sankalpe!

Iwona Koziura

Doświadczeni, wieloletni i certyfikowani nauczyciele jogi, a i początkujący też, zapewnią rozwój dla ciała i ducha, wiedzę i ukoją dźwiękami podczas sesji, warsztatów, koncertów, których nie nie rzadko doświadczyć można.To dokladnie poddasze pozytywnej energii dla zaawansowanych i tych mniej też . Klimatyczne miejsce z sercem, uśmiechem, oddaniem, gdzie odnajdziesz, utwierdzisz swoją ścieżkę praktyki jogi. Polecam. Namaste 🔥🧘‍♀️

Kamila Janczurewicz

W Sankalpie czuję się jak w domu…to miejsce cudownych ludzi, pięknych spotkań, praktyki jogi i niezwykłych, często transformujących warsztatów. Wyjątkowe i unikatowe miejsce na mapie Poznania…Z całego serca polecam!