Document
10 lutego, 2023 16:00

Weekendowe warsztaty Kundalini Yogi „SEKSUALNOŚĆ i DUCHOWOŚĆ”

Czas i lokalizacja

10 lutego, 2023 16:00 - 12 lutego, 2023 14:00
Wytwórnia Ciszy, Brzozówka 30, Uniejów gmina, Poland

O wydarzeniu

10 – 12.02.2023 Weekendowe warsztaty Kundalini Yogi „SEKSUALNOŚĆ i DUCHOWOŚĆ”

⚜️Energia seksualna jest dla nas najpotężniejszą formą energii – tworzy życie.
W tradycji judeo-chrześcijańskiej seksualność i duchowość są postrzegane jako biegunowe przeciwieństwa, a seksualność postrzegana jest jako przeszkoda na drodze do duchowego osiągnięcia.
„Mimo upływu wieków i seksualnej rewolucji naszych dziadków, żyjemy nadal w świecie rozdartym pomiędzy religią a erosem: Religia otrzymała Boga, a część świecka – seks. Świeckość dostała namiętność, a Bóg czystość. Niezależnie więc od tego, czy należymy do Kościoła, czy nie – wybór, którego często dokonujemy bardziej lub mniej świadomie, dotyczy wyboru pomiędzy religią a erosem”. cytat z https://info.dominikanie.pl/…/chrzescijanska-ars-amandi/
Inaczej jest w Kundalini i Jodze Tantrycznej. Zamiast tłumić lub blokować nasz instynkt prokreacyjny, akceptujemy i cieszymy się naszą seksualnością, a poprzez ćwiczenia jogi, pranayamę i medytację, możemy okiełznać i przenieść tę energię do uzdrawiania, odmładzania, długowieczności i rozwoju duchowego. Troska o ciało, jego atrakcyjność, witalność oraz piękno wewnętrzne i zewnętrzne, jest naturalną częścią tego procesu.
⚜️Serdecznie zapraszam na ten trzy-dniowy warsztat, podczas którego:
⭐️będzie trochę na temat seksualności z punktu humanologii – psychologii stosowanej istoty ludzkiej z perspektywy Kundalini Jogi
⭐️będziemy cofać się do przeszłości, aby uświadomić sobie jak nasza seksualność w różnych okresach życia wpływała i wpływa na nasze życie i kreatywność w nim
⭐️przede wszystkim będziemy praktykować, aby nauczyć się jak przy pomocy technologii Kundalini Jogi przekroczyć grę hormonów i przekierować energię dolnego trójkąta czakr do wyższych ośrodków dla zwiększenia swojej kreatywności i poszerzenia siebie.
⚜️PROWADZĄCY:
Raj Namjot Singh – https://sankalpa.pl/raj-namjot-singh/
⚜️ORIENTACYJNY PROGRAM WARSZTATÓW:
Rozpoczynamy w piątek o godz. 16:00, a kończymy obiadem w niedzielę.
💥Piątek:
✔️16:00 Ćwiczenie/ spotkanie interaktywne otwierające warsztaty i omówienie PROGRAMU
✔️16:30-18:30 KRIYA: KUNDALINI SET #1 + medytacja OD ŁONA DO NARODZIN O medytacji: pierwszy oddech jest wyjątkowy. Określa jakość i ton prany dla twojego życia. Jeśli ten pierwszy oddech jest otwarty, wolny i pozbawiony lęku, życie będzie projekcyjne, atrakcyjne i świadomie szczęśliwe. Jeśli przy pierwszym oddechu będziemy przepełnieni strachem, wewnętrznymi konfliktami projektowanymi przez matkę lub odrzucenie świata, to tak jakbyśmy nie chcieli zaakceptować tych narodzin i wówczas powstrzymujemy się od odczuwania szczęścia w naszym życiu. Nie ma znaczenia, jak trudne lub łatwe będzie życie – szczęście jest prawem wrodzonym, takim jak oddech. Ta medytacja łączy cię z powrotem z pierwszym oddechem. Dostosowuje wzór twojej siły życiowej. Pomaga ci połączyć się z wrodzoną ekstazą i zdolnością wzywania całej natury, aby dać ci to, czego potrzebujesz. Daje głębokie poczucie bezpieczeństwa każdej komórce. Dostosuj siłę pierwszego oddechu, a każdy następny stanie się bardziej żywotny, płynny i twórczy.
✔️18:30 Kolacja
✔️20:30-21:30 VENUS KRIYA w parach + obdarowanie się po niej wzajemnym masażem głowy (z użyciem olejków eterycznych do’TERRA).
💥Sobota:
✔️7:15-8:15 KRIYA: KUNDALINI – zestaw poranny , dla podniesienia kundalini
✔️8:30 Śniadanie (owsianka/jaglanka)
✔️10:30-12:15 HUMANOLOGIA + KRIYA KUNDALINI: ODNOWIONE WYOBRAŻENIE SIEBIE + MEDYTACJA Opis Kriyi : uwalnianie emocjonalnych doświadczeń, śladów i podświadomych motywów w naszym pojęciu siebie, które powstają we wczesnym dzieciństwie. To stwarza moment neutralności w którym możemy zresetować wyobrażenie o sobie – odnowić je i powrócić do własnej autentyczności.
✔️12:30 Obiad
✔️16:30-18:15 TANTRYCZNY ODDECH CYRKULACYJNY
✔️18:30 Kolacja
✔️20:30-21:30 VENUS KRIYA w parach + obdarowanie się po niej wzajemnym masażem stóp (z użyciem olejków eterycznych do’TERRA).
💥Niedziela:
✔️7:15-8:15 KRIYA: KUNDALINI SET #1 – poranny rozruch
✔️8:30 Śniadanie (owsianka/jaglanka)
✔️10:30-12:30 HUMANOLOGIA + KRIYA SEKSUALNOŚĆ i DUCHOWOŚĆ+ MEDYTACJA PIĘKNA WEWNĘTRZNEGO i ZEWNĘTRZNEGO + Zakończenie warsztatów wspólną MEDYTACJĄ LAYA YOGI z dźwiękiem dla czakry serca + dzielenie w kręgu.
✔️13:00 Obiad
⚜️KOSZTY I ZAPISY:
850 zł przy wpłacie zaliczki do 03 lutego
1000 zł przy rezerwacji po tym terminie
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie przez poniższy formularz
oraz wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 300 zł na poniższe konto z dopiskiem: Warsztaty wyjazdowe 10-12.02.’23
Istnieje możliwość pokoju 1-o osobowego za dodatkową opłatą.
Nr Konta Firmowego:
STUDIO CIAŁA Katarzyna Peka
65 1160 2202 0000 0004 6790 9204
⚜️KONTAKT:
kontakt@sankalpa.pl tel. 509123135 Cecylia Pięta ;
raj.namjot.singh@gmail.com tel. 533325388 Radż Namdżot –Dariusz Zelis